Služby 2018-05-15T08:27:38+00:00

Služby

Pozemní stavby

 

Naše stavební společnost nabízí výstavbu, rekonstrukci i revitalizaci staveb různého charakteru. Kromě výstavby staveb občanské vybavenosti, objektů pro bydlení, průmyslových objektů a zemědělských objektů nabízíme také rekonstrukce a dílčí stavební práce, jako je zateplení fasády, zednické a obkladačské práce, přístavby domů či úpravy interiérů. Naše stavební společnost působí především v regionu Zlínska, stavíme ale v celé České republice a také na Slovensku. Projekt, stavební přípravu, vlastní stavební činnost a dokončovací práce včetně úpravy terénu vždy směřujeme k danému termínu předání stavby zadaného objednatelem zakázky.

Inženýrské stavby stavby

 

Naše stavební společnost provádí zasíťování pozemků, budov či obchodních center. Specializujeme se na špičkovou úpravu povrchu komunikací a parkovišť. Pokládáme zámkovou dlažbu, živičné vrstvy a provádíme veškeré zemní práce. Zajišťujeme i specializovanou výstavbu vodohospodářských objektů nebo monolitických betonových konstrukcí a staveb.

Výkup robotů

 

Považujete svůj často používaný průmyslový robot za zastaralý či rovnou za zbytečný a neprodejný? Využijte naši službu výkupu průmyslových robotů značek ABB, KUKA, FANUC, KAWASAKI a dalších.

Obchodní činnost

 

Díky širokému portfoliu s námi spolupracujících dodavatelů techniky a materiálů se specializujeme i na obchodní činnost.